Nová predajňa v Bratislave


16.6.2008 sme v Bratislave na Mierovej ulici 179 otvorili novú predajňu ponúkajúcu ručne vyrábané bytové doplnky v mediteránskom štýle.

Byt alebo dom sa dá nazvať domovom až keď sa tam naozaj dobre cítime. Vytvoriť pohodlie a príjemnú atmosféru dokážeme aj správne zvolenými doplnkami. Z každej dovolenky si uchováme tie najkrajšie momenty. Tak prečo nečerpať dobrú náladu, úsmev, pozitívnu energiu aj vtedy, keď ten krásny, slnečný pobyt už vystriedali studené, zamračené všedné dni?

Mediteránsky štýl do nášho domova prenesie kúsok prírody. Použitie prírodného materiálu, krásnych farieb, okúzlujúcich tvarov a veľmi veľa rastlín vyvolá spomienky na nádhernú dovolenku.

Tento štýl naozaj kladie dôraz na farby. Slnečné lúče vytvoríme žltými stenami, modré nebo ľahko vyčaríme v kúpelni a zemité farby nájdeme na doplnkoch. Terrakotta dlažba, kovaný alebo rattanový nábytok nám dodajú ten pravý charakter mediteránského štýlu. Nábytok má prírodzené a jemné línie. Prírodný materiál časom získa patinu, ktorá len prispieva k svojráznemu charakteru tohto štýlu. Stoly, police a skrine dobre dopĺňa keramika, sklo, drevo a mozaika. Čalúnenie stoličiek a kresiel je mäkké a pohodlné. Všetky doplnky lahodia oku a vyvolajú v nás pocit ležernosti, priamo nás vábia na relax. Obľúbené sú geometrické vzory a bytová textília sa často zjemňuje výšivkou.

Mediteránsky štýl sa hodí tak do bytu ako aj na chalupu. Terasy a verandy obklopuje jemné, kované zábradlie alebo robustná ohrada. Vonku vládne sýtozelená farba brečtana. Raňajky pod farebnými kvetmi oleandrov nás prenesú do rozprávkového sveta fantastickej nálady. Tento štýl nás uvoľní a zbavuje z nadmernej psychickej záťaže.

V tradičnom mediteránskom prostredí vládne úcta, citlivosť a jednoduchosť. Nenájdeme tam žiadne zbytočnosti, či chvastavé veci. Tak ako ani do nášho života by sme nemali vniesť márnivé myšlienky a zlosť...

Publikované 22.6.2008 / Zoznam aktualít / RSSAktuality spoločnosti

Sumárny archív všetkych aktualít

Nový tovar v našej ponuke

Tento týždeň Vás potešíme novým tovarom. Doplnili sme sortiment ručne vyrobených dekorácií z exotického dreva.


Fotogaléria

Fotografie súvisiace so spoločnosťou BioLogic

BioLogic SK © 2020 www.biologic.sk
Vytvorilo / Caleydon Media

Moduly, platobn brny a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobn brny a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webovch strnok

Internetov strnky a e-shopy

Depeche Mode Shop


[Navigácia]
[Návrat k záhlaviu stránky]